NAGRYWAJ W DOMU – WYNAJEM SPRZĘTU

Czy wizyta w studiu nagraniowym kojarzyła Ci się do tej pory ze stresem, napiętym budżetem i nieubłaganie tykającym zegarem? Czy lubisz pracować nad muzyką na własnych zasadach: w znajomym i przyjaznym otoczeniu, samemu decydując o tym którego dnia, o jakiej porze i jak długo będziesz nagrywać? A może zależy Ci na tym, by prezentować innym osobom wyłącznie najlepsze wersje swoich nagrań, a te mniej udane zachować dla własnych uszu?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „TAK”, to właśnie do Ciebie kierujemy naszą propozycję wynajmu profesjonalnego sprzętu nagraniowego, który możesz rozstawić i używać u siebie w domu, w sali prób czy też we własnym studiu, ciesząc się najwyższą jakością dźwięku w cenie dużo niższej niż wynajem studia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Na poszczególnych podstronach działu „Nagrywaj w domu” przeczytasz, jaka przyświeca nam idea, jakie zestawy sprzętowe wypożyczamy i jakie są ich ceny wynajmu. Znajdziesz tutaj także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – a jeśli nadal będziesz mieć pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Przy okazji przygotowaliśmy dla Ciebie także dział „Czytelnia„, w którym publikować będziemy artykuły, testy i porady dotyczące realizacji nagrań, aby wesprzeć Cię nie tylko sprzętem, ale i fachową wiedzą w tym zakresie. Jeśli natomiast interesuje Cię zgłębianie wiedzy na temat rejestracji i produkcji muzyki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną, którą dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.